Вівторок, 19.02.2019, 08:15

Андрєєнко Олена Анатоліївна, бібліотекар

Стаж -15 років.

КРЕДО: «Без книги – в світі ніч,без книги – темрява навколо…»

В.Гюго

«Хай книжка захоплює так , як улюблена мелодія,

Як прекрасний танок.» В.О.Сухомлинський

Яких професій тільки немає:

Художник,кухар і поет,

Учитель,лікар і аптекар,

Але є ще і бібліотекар.

Чарівник у світі книг живе,

Все для читача знайде.

У бібліотеку ми йдемо,

І багатство із собою несемо.

Бібліотекар – дуже давня професія, їй більше чотирьох з половиною тисяч років. Професія бібліотекаря цікава і динамічна. Як запланує бібліотекар свою роботу, так вона і буде жити.

Бібліотека – це частина мене, основа мого  життя.

Беру участь у засіданнях міського методичного об’єднання бібліотекарів. Проводжу з дітьми бібліотечні уроки, літературні конкурси, вікторини,конкурси малюнків.

«Книги та комп’ютер наші друзі. »

«Книжка вчить, як на світі жить.»

«Юні читайлики.»

«В гостях у казки.»

«Знавці української мови.»

«Всезнайко.» та інші.

Діти беруть участь у міських конкурсах та займають призові місця.

Проблема над якою працює бібліотекар – виховувати любов до книги, культури читання, вміння користуватись бібліотекою, а також сприяти підвищенню методичної майстерності вчителів шляхом пропаганди педагогічної літератури та інформації про неї. Особливу увагу приділяти широкій популяризації української літератури з питань освіти, історії і культури Українського народу та поваги до рідної мови, національно-культурних і духовних надбань нашого народу.

Фонд бібліотеки – 17834 шт. із них художньої і методичної літератури – 6198 шт., підручники – 11636 шт., учнів – 328, вчителів – 33.

План роботи бібліотекаря: https://drive.google.com/open?id=0B4LFKRCDVDP8bW9ZOEh1dVZWODQ

Бібліотечні уроки на 2017/2018 н.р.

Мандри казковими шляхами Андерсена

Звіт про місячник шкільних бібліотек

Правила дорожні знай - нещасних випадків уникай

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

Про вибір підручників та замовлення підручників для учнів 5 класу (інформація заступника директора з навчально-виховної роботи Швайки І.В.).

У вільний час ми читаємо, творимо, граємо.

12 лютого в 11 класі пройшов бібліотечний урок "Інтимна лірика Івана Франка".

24 січня у 6-А класі проведено книжкові лабіринти "Хочеш знати все і всіх - другом буть хорошим книг".

В школі створено рекреаційну зону "Бібліотека йде до дітей", де діти знайомляться з новинками літератури та проявляють свої творчі здібності.

9 листопада у 6-х класах пройшов бібліотечний урок "Мова - душа народу".

У бібліотеці створено творчу зону для дітей.

20 вересня в 2-х класах відбулась презентація   книги В.О. Сухомлинського "Квітка сонця".

Бібліотечний урок в 1-А та 1-Б класі  "Вас вітає бібліотека!"(07,09).

1 вересня з 6-Б класом проведено квест "Знайди свій підручник".

«  Лютий 2019  »