Середа, 19.06.2019, 21:48
Вітаю Вас Гість | RSS


Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 
ім. Т.Г. Шевченка

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методична робота


Тиждень географії, екології, природознавства

(22.04-26.04.)

План проведення тижня

26.04 у 10 класі у формі екологічної вікторини проведений урок – гра «Біотехнології в житті людини». У формі гри та групової роботи учні обговорили та опрацювали перспективи та загрози розвитку біотехнологій в житті людини.

  


25.04 у 9 класі в рамках тижня екології був проведений урок дослідження у формі круглого столу «Антропогенний вплив людини на біосферу». Учні презентували власні проекти дослідження з даного питання, а також у формі групової роботи досліджували проблеми біосфери за методикою SWOT.

На виховній годині у 5-А класі відбулася презентація проекту «Вивчення первоцвітів своєї місцевості». Учні протягом квітня вивчали первоцвіти своєї місцевості, їх місця поширення навколо території школи та особливо звернено увагу на проблему знищення первоцвітів. Учні презентували свої звітні роботи у вигляді презентацій , а також в групах попрацювали над створенням екологічної стежки "Первоцвіти навколо шкільної території".


24 квітня у 5-Б класі проведено урок-узагальнення «Умови життя на планеті Земля».

 


23 квітня у 5-А був проведений урок-екскурсія на природі «Дослідження взаємозв‘язків між організмами». Учні дослідили екологічні угруповання на території школи та біля неї. Учні  визначали назви рослин та тварин своєї місцевості.

   


22 квітня відбулася виставка газет "Моя вулиця" (6-11 класи).


Тиждень музичного та образотворчого мистецтва

План проведенння тижняДекада точних наук

(18.02.19 - 01.03.19)

План проведення декади

01.03 учні 2-4 класів переглядали відеофільм "Безпека дітей в Інтернеті". Учні 6-А класу брали участь в конкурсно-розважальній програмі "Цікава математика".


28.02 для учнів 5 класів була проведена міні-вікторина з інформатики, а також змагання серед учнів 7-А та 7-Б класів "Математичний турнір". Для учнів 9 класу була проведена інтелектуально-розважальна гра "Чудовий світ хімії".


27.02 відбувся турнір "Найрозумніший математик" серед учнів 9 класу та учні 8 класу дослідили, чим небезпечні кислоти.


26.02 серед учнів 10-11 класів була проведена фізико-математична гра "Еверест" та конкурс творів зі стікерів "Я люблю Україну" серед учнів 6-11 класів. Також для учнів 7-А класу був проведений екологічний десант "Горіння - за і проти".

 


25.02 відбувся театралізований урок з фізики серед учнів 7 класів та гра з інформатики "Вірю - не вірю" серед учнів 5 класів.


22.02 учні 8-11 класів переглядали відеофільм "Комп'ютери майбутнього". Був проведений конкурс ерудитів з інформатики серед учнів 7-8 класів та математична естафета для учнів 7 класів.


21.02 учні 5-А класу мали можливість виростити власний кристал. Учні 5-11 класів підчерпнули нові знання з фізичного щоденника.


20.02 учні 5-7 класів переглядали відеофільм "Комп'ютери майбутнього". Був представлений учням топ всесвітньовідомих винаходів українськими вченими. 
У 9 класі відбувся урок-дослідження "Нафта. Перегонка нафти. Застосування вуглеводів та охорона довкілля".


19.02 відбувся конкурс малюнків "Світ комп'ютерів - очима дітей" серед учнів 2-4 класів та конкурс математичних задач, листівок, висловів про математику.
Також у 5-А класі був проведений урок-подорож "Вода - найцінніший мінерал". 


18.02 розпочалася декада точних наук і розпочався він з конкурсу стіннівок з інформатики, математики, фізики, хімії серед учнів 5-11 класів. 
Круглий стіл з теми «Шкідливий вплив вживання алкоголю, наркотичних речовин та організм людини» був проведений з учнями 11 класу.


Тиждень початкових класів

(11.02.19 - 15.02.19)

План проведення тижня

15.02 між учнями 3-4 класів відбулися спортивні змагання. Учні 1-4 класів прийняли активну участь у флешмобі "Спорт - це здоров'я". Серед учнів 3-4 класів відбувся перегляд відеопрезентації про досягнення в спорті.


14.02  відбувся конкурс дитячих поробок, Х-фактор "Початкова школа має таланти", та флешмоб "Таланти твої Україно".

14.02 учні 4 класу разом з бібліотекарем Андрєєнко О.А. продемонстрували інсценізацію казки В.О. Сухомлинського "Сьома дочка" для учнів 1-3 класів.

    


13.02 відбувся день математики, де учні 1-4 класів розв'язували ребуси між учнями 2-А та 2-Б класів був проведений математичний КВК, а також флешмоб "Математика - цариця наук".


12.02.19 серед учнів 1-4 відбулася поетична хвилинка на тему: "Україна рідний краї". На кожній перерві учні розгадували цікаві ребуси з рідної мови і математики. 

Учні 4 класу прийняли участь у виставці зошитів "Зошит усміхається". Серед учнів 3-4 класів була проведена олімпіада з української мови.

 


11.02.19 відбулося відкриття тижня початкових класів. Класний керівник 4 класу Гончаренко Л.О. ознайомила зпланом роботи на тиждень.

Серед учнів 3-4 класів була проведена віртуальна подорож на тему: "Неповторні куточки України". Учні 1-4 класів прийняли активну участь у конкурсі дитячих малюнків на тему "Україна - квітуча країна".

        

Також була проведена на групі продовженого дня годин спілкувааня на тему "Україна - моя Батьківщина". Проведена бесіда з дітьми про значення рідної мови для кожного українці, про любов до Батьківщини. На годині спілкування було згадано про державні та народні символи України, про легенди їх виникнення. З дітьми дійшли висновку, що велика, священня і прекрасна любов до Батьківщини жила, живе і житиме в усіх чесних і щирих серцях.


Тиждень англійської мови (04.02-08.02)

Traditional Holidays in Great Britain

04.02.19 - Chrismas Day (Різдво)

1. Відкриття тижня

2. Знайомство з Різдвяними традиціями (відеопрезентація) (5-11 класи) - Ільющенкова І.П.

3. Виставка малюнків різдво (2-11 класи) - Ільющенкова І.П.

4. "Приготування" Різдвяного пудингу - Алєксєєва І.О.

    

05.02.19 - St Valentine's Day (день Святого Валентина)

1. Конкурс кросвордів за темою (5-11 класи) - Ільющенкова І.П.

2. Інтелект шоу "Цікава англійська" (5-6 класи) - Ільющенкова І.П.

3. Історія виникнення свята. Традиції святкування у різних країнах (4-7 класи)

4. Виготовлення Валентинок - Алєксєєва І.О.

          

06.02.19 - Easter/Pancake Day (Великодень/День Панкейка)

1. Конкурс знавців англійської мови (9-10 класи) - Ільющенкова І.П.

2. Конкурс: "Намалюй віслюкові хвоста", "Знайди яйце" (1-2 класи) - Алєксєєва І.О.

3. Історія виникнення. Особливості святкування. Перегляд відео: "Pancake Day Race@ (6-7 класи) - Алєксєєва І.О.

      

07.02.19 - St.Patricks Day (День Святого Патрика)

1. Виготовлення Трилистників побажань (1 класи) - Ільющенкова І.П.

2. Перегляд відео: "Святкування St.Patricks Day", презентація: "Особливості святкування" - Алєксєєва І.О.

          

08.02.19 - Everyone likes HOLIDAYS!!! (Всі люблять свята!!!)

1. Конкурс на найкращу проектну роботу "Holidays" - Ільющенкова І.П.

2. Вистава "Спляча красуня" (5-А клас) - Ільющенкова І.П.

3. Розбір та розучування пісні Remady&Manu-I "Holidays" (6-7 класи) - Алєксєєва І.О.

4. Підбиття підсумків тижня.

  


11.01.19 було проведено засідання педагогічної ради з проблеми: "Інтеграція навчання як засіб забезпечення знань учнів з різних галузей науки в рамках освіти для сталого розвитку та соціалізації особистості громадянського суспільства"


08.01.19 відбулося засідання школи становлення педмайстерності з питання: "Засоби активізації пізнавальної діяльності на уроках"

  


08.01.19 було проведено засідання методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного напрямку з проблеми: "Інноваційні технології як засіб формування загальних та предметних компетентностей"

  


08.01.19 відбулося засідання методичного об'єднання вчителів природничо-математичного циклу з питання: "Комп’ютерні технології та Інтернет джерела на сучасному уроці, як запорука виховання особистості сучасного соціуму"

  


08.01.19 було проведено засідання шкільного методичного об'єднання становлення педмайстерності.

  


04.01.19 засідання педагогічного колективу, де обговорювались питання якості знань учнів за І семестр та  складання плану роботи на ІІ семестр.

  


03.01.19 відбулася нарада при директорі.14.11.18 відбулося міське засідання методоб‘єднання вчителів хімії та біології на тему: "Ідеї В.Сухомлинського в контексті школи 21 ст."

Практична частина засідання проходила у формі майстер-класу Шевченко О.Ю.,а саме відкритого уроку у 9 класі на тему «Фотосинтез: світлова та темнова фаза»


01.11.18 було проведено засідання шкільного методичного об'єднання вчителів природо-математичного циклу з теми: "Вдосконалення сучасного уроку"


01.11.18 відбулося засідання шкільного методичного об'єднання класних керівників з питання: "Роль класного керівника у сучасній школі. Обмін досвідом досвідчених педагогів із молодими"

  


31.10.18 відбулося засідання педагогічної ради з проблеми: "Ідеї розвитку особистості в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського та в умовах НУШ"


30.10.18 було проведено засідання шкільного методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного напрямку з теми: "Формування загальних та предметних компетентностей відповідно до нового Державного стандарту"

   


30.10.18 було проведено засідання школи молодого вчителя з проблеми: "Освіта. Якою має бути сьогодні?"

 


30.10.18 відбулися профспілкові збори та нарада при директорі.

  


30.10.18 було проведено засідання творчої лабораторії по впровадженні педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського з питання:"Моральне виховання та погляди на нього в педагогічній теорії і практиці".

  


29.10.18 відбулося засідання шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів з проблеми: "Формування громадської компетентності молодших школярів"

   План роботи на осінні канікули

29.10   – Робота з документацією
            – МО вчителів початкових класів
30.10.  – Профспілкові збори. Нарада при директорі
            – Школа молодого вчителя
            – МО вчителів суспільно-гуманітарного напрямку
31.10.  – Засідання педагогічної ради.
01.11.  – Засідання МО класних керівників
            – МО вчителів природничо-математичного циклу.
02.11.  – Нарада при директорі. Звіти класних керівників про успішність та відвідування учнями школи, роботу з даного питання.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019