Неділя, 27.09.2020, 15:38
Вітаю Вас Гість | RSS


Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 
ім. Т.Г. Шевченка

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методична робота

Тиждень, присвячений

Міжнародному дню рідної мови

Інтелектуальна гра-конкурс знавців рідної мови "Мово українська, мово солов'їна" 

      

Вільний мікрофон поетичного рідного слова. 

Учні 5 класу пишуть твір, слова у якому починаються з однієї і тієї ж літери. 

  

Виставка колажів "З Україною в серці"


​​​​​Тиждень англійської мови

План проведення тижня

28 лютого учні 1-А класу прийняли участь у квесті "Я вивчаю англійську" 

      

26 лютого відбувся конкурс розмальовок серед учнів 1-4 класів. 

    

25 лютого був проведений конкурс малюнків для учнів 1-2 класів "Англійська абетка в малюнках". А також учні 5 класу взяли участь у квесті "У світі англійської мови". 

    

24 лютого відбулося відкриття тижня англійської мови. Учні 6 і 7 класів брали участь у брейн-ринзі "Містер Всезнайка". 

      


21 лютого відбулося засідання ШМО вчителів природничо-математичного циклу, де обговорювали питання:" Проблема розвитку творчості вчителя та учнів в умовах соціалізації особистості". 

  


Декада початкових класів

План проведення декади

14 лютого - день зеленого кольору, тому школярі дізналися більше про цей колір, а також прийняли участь у гала-концерті "Ми шукаємо таланти" та підвели підсумки декади, де найактивніших нагороджували дипломами.

            

13 лютого - день жовтого кольору, а тому учні перегляди мультфільм "Живчик та його друзі", а також приймали участь у веселій грі "Хто я?"

      

12 лютого учні виготовляли колаж "Хай буде мир на всій Землі" та прийняли участь у творчому конкурсі "Синій в моєму житті"

 

​​​​​          

11 лютого ранок в учнів розпочався з флеш-мобу "Ранкова розминка" та познайомилися ближче з червоним кольором. 

      

3 лютого учні прийняли участь у виставці малюнків "У світі фантазій" та творчій майстерні "Малюємо долоньками" 

        

31 січня школярі молодших класів заслухали виступ на тему «Зимові свята, традиції та обряди українського народу» та прийняли участь у веселі пеперві «Українські народні ігри».

30 січня учні заслухали усний журнал «Економне використання енергії Сонця, води, вітру», розглядали виставку «Мої улюбленці», приймали участь у акції «Допоможи птахам взимку» і в природничий вікторині «Розумники та розумниці"

29 січня учні брали участь у змаганні «Математичний калейдоскоп» та "Грі Танграм" під час веселої перерви. 

28 січня було проведено конкурс читців поезій «Про Україну з любов’ю», виставку мовних кросвордів і ребусів, а також учні взяли участь у КВК-вікторині знавців авторських та народних казок.

27 січня відбулося відкриття декади початкових класів. Учні 1-4 класів взяли участь у флешмобі "Одягни вишиванку" та у виставці малюнків "Я люблю Україну". Також діти здійснили віртуальну подорож на тему: "Неповторні куточки України". 


Витяг з протоколу засідання педагогічної ради від 05.12.2019 року №2


3 січня проведено МО початкових класів з питання: "Педагогіка партнерства як ключовий компонент НУШ"  у формі клубу професійного спілкування.

    


21 грудня відбулося засідання МО вчителів природничо-гуманітарного циклу з проблеми: "Інклюзивна освіта: рівні умови для всіх"

  


Тиждень історії та правознавства

План проведення тижня

10 грудня учні 8-А класу розповіли про історію науки про минуле. 

9 грудня історичними десантами відбулося відкриття тижня історії та правознавства. 

  


03 грудня на базі школи пройшло спільне засідання ММО вчителів математики та географії. В рамках ММО пройшло:

  • засідання шкільного інтелектуального клубу "Сова", засідання відбулося у вигляді гри. Захід підготовлено вчителями географії Коваль С.С. та матемтики та фізики Лук'яненко Л.В.
  • тренінг з проблеми "Інтеграція предметів природничо-математичного циклу в STEM-освіті", підготовлений вчителем математики Таранець О.А.


Декада природничих наук

План проведення декади

З 25 листопада по 06 грудня в навчальному закладі проходила декада предметів природничого циклу , а саме географії та фізики. Під час проведення всіх заходів активно використовувались інформаційно-комунікаційні засоби. 

 

Другий тиждень декади природничих наук був присвячений фізиці. Метою його проведення була мотивація до вивчення предмета як фундаментальної основи розвитку техніки і сучасних технологій та формування бачення інтеграції фізики в інші природничі науки. Розпочався тиждень виставкою тематичних газет Фізика/Астрономія/Технології. Учні мали змогу ознайомитись: з деякими відкриттями і винаходами людини, що кардинально змінили світ; з розвитком сучасного автомобілебудування в Україні; сучасними досягненнями ІТ - технологій, що допомогли "оживити" інженерні креслення Леонардо да ВІнчі; з складом нашої Сонячної системи і характеристиками планет.

Щиро вдячні своїм учням, тим, хто тільки почали вивчати фізику, і тим, хто вже скоро буде використовувати свої знання в самостійному житті, за той вогник в очах, який дає вчителю сили, віри і наснаги!!!

 

"Кінематика і трішки динаміки))" так називалась пізнавальна гра для учнів 10, та 11 класів, яка проходила 06 грудня в дружній невимушеній, родинній обстановці. Розв'язували задачі, відповідали на питання складні і жартівливі, адже наука теж може бути веселою. Вболівальники команд активно примножували бали своїм однокласникам. І хоч були переможці , учні 10 класу, і ті, хто зайняв почесне ІІ місце, всі були задоволені собою, адже довели самі собі, що знання - це корисна річ!!!

  

05 грудня учні 7-А та 7-Б класів були запрошені в "Чарівний світ фізики", де мали змогу позмагатися та отримати нові знання. Цікава плутанка, "Знайди правильну відповідь" , "Збирачі формул , "Обери категорію" - це далеко не повний перелік етапів гри. В той час поки команди обдумували відповідь, вболівальники слухали цікаві історії з життя видатних фізиків і мали змогу принести своїм командам додаткові бали. І хоч обидві команди показали непогані знання з предмету, команда 7-А класу з різницею всього 1 бал виборола перемогу. ІІ місце зайняли розумники і розумниці 7-Б класу.

  

03 грудня на засіданні інтелектуального клубу Сова командам були запропоновані завдання з фізики з елементами конструювання . Учасники обох команд показали свою обізнаність, креативність, уміння працювати в команді.

    

02 грудня команди 9 та 8-А класу взяли участь в інтелектуальній грі "Ерудит" . В нелегкому змаганні, з різницею у 2 бали, перемога дісталася учням 8-А класу. Суперники показали достатній рівень знань і тому отримали грамоту за згуртованість і волю до перемоги.

  

29 листопада у 5 класі відбувся урок-квест «Явища природи навколо нас». П’ятикласники відшукували відповіді на загадки-питання, пояснювали досліди природних явищ, склали абетку профілактики зору, розгадували кросворди присвячені хімічним явищам. Особливий інтерес викликало у дітей відео-запитання «Чи можна побачити звук?»

      

28 листопада у 7-А класі відбувся відкритий урок «Географічне положення, історія дослідження Південної Америки». Під час уроку семикласники мандрували та пізнавали географічне положення, природні об’єкти, познайомилися з визначними дослідниками Південної Америки.

  

26 листопада у 10 класі пройшов турнір на кращого знавця країн Європи. Турнір складався із семи турів, на яких десятикласникам були запропоновані питання ,а саме визначити назви країн за описами, встановити відомі бренди країн Європи, за контурами карти  визначити країни, перевірено знання національних кухонь. Найбільш активними учасниками турніру визнано Шевченка М. ,Шимко Є., Червань А.

25 листопада  відбулася інтелектуальна гра «Географічний бумеранг» між командами 8-А та 11 класів. Гру проведено у формі змагань. Кожен раунд гри містив питання з різних предметів, зокрема з математики, біології, історії. Таким чином вчитель інтегрував предмет географії з іншими науками. Переможцем стала команда 8-А класу.

      


20 листопада на базі школи відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів англійської мови, де обговорювалась проблема: "Справжній must have творчого педагога".


18 листопада відбулася педагогічна рада - тренінг, де обговорювалась проблема: "Забезпечення мобільності вчителя і учнів шляхом формування інформаційних та комунікативних компетенцій".11 жовтня відбулося засідання ШМО вчителів початкових класів, де обговорювалась тема "Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи".

      


11 жовтня Школа становлення педагогічної майстерності на засіданні ШМО обговорювали тему: "Педагогічні спілкування".

    


10 жовтня було проведено засідання ШМО вчителів суспільно-гуманітарного циклу з питання "Принципи успішної комунікації педагога. Мотивація - ключ до успіху".

  


10 жовтня вчителі природничо-математичного циклу обговорювали проблему "Становлення особистості учня - важливий компонент уроків"

 


8 жовтня відбулася нарада, на якій обговорювали адаптацію 5 класу до середньої ланки школи.

      


Тиждень В.О. Сухомлинського

"Він був, він є, він житиме в віках"

План проведення тижня

3 жовтня учні 1-4 класів прийняли участь у виставці-ярмарці творчих робіт "Умілі рученята"

  

   


2 жовтня з учнями була проведена екскурсія в природу, під час якої діти вчилися спостерігати за живою природою, за змінами, які відбуваються в природі, милувалися красою осіннього листя, створювали композиції з природнього матеріалу.

   

  


1 жовтня учні 4-5 класів писали диктанти за творами В.О.Сухомлинського.


30 вересня відбулося відкриття тижня. На виставці "Досвід вчителів школи в реалізації педагогічних ідей В.О.Сухомлинського" вчителі ознайомилися з досвідом своїх колег.

  

Методична робота в 2018-2019 н.р.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020