Неділя, 09.05.2021, 00:37

Методична робота

26 березня відбулося засідання педагогічної ради.

25 березня відбулося засідання вчителів суспільно-гуманітарного циклу з проблеми "Успішний учитель – успішний учень, або те що мотивує на досягнення успіху учнем".

25 березня відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів на тему "Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи. Математична освітня галузь."

25 березня відбулося засідання вчителів природничо-математичного циклу з питання "Шляхи вдосконалення роботи вчителів щодо впровадження екологічного виховання як одного із способів виховання свідомості, відповідальності, соціальної адаптації " та тренінгове заняття "Покоління Z: хто вони і як знайти спільну мову?"

23 березня було проведено засідання Школи високої педагогічної майстерності.

План роботи закладу на канікулах (22.03.21-26.03.21)

21 січня відбулося засідання вчителів природничо-математичного циклу.

20 січня в нашій школі відбулося засідання методичного підрозділу Школа становлення педмайстерності в рамках 3 модуля роботи з молодими вчителями. Тема модуля: "Контроль результатів пізнавально-навчальної діяльності учнів". З доповідями виступили молоді колеги Герасимчук А. М, Швець Х. О., Савченко Н.С. Учасники обмінялися власним досвідом з питання: " «Організація контролю знань». Керівник ШСПМ Лук'яненко Л.В. поділилась досвідом з застосування елементів моніторингу для мотивації навчальної діяльності учнів та кращого вивчення проблем, що виникають під час вивчення окремих тем.

14 січня 2021р. відбулось методичне об'єднання вчителів початкових класів на тему: "Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи. Мовно-літературна галузь із використанням активних методів навчання та з елементами тренінгових вправ".

12 січня відбулося засідання вчителів суспільно-гуманітарного напряму з питання: "Підвищення якості уроку через упровадження інноваційних технологій. Від конвєєрного до критичного мислення"

28 жовтня було проведено засідання Школи високої педагогічної майстерності.

27 жовтня  відбулося засідання педагогічної ради з проблеми "Нові підходи до організації освітнього процесу, підвищення якості освіти. Переваги та недоліки дистанційного навчання".

21 жовтня відбулося засідання шкільного методичного об'єднання вчителів природничо-математичного циклу з проблеми: "Модернізація освітнього процесу шляхом впровадження дистанційно навчання".

21 жовтня вчителі ШМО суспільно-гуманітарного циклу провели засідання у формі  професійного клубу з питання: "Організація та  проектування уроку із використанням  інтерактивних технологій"

22 жовтня відбулося засідання ШМО вчителів початкових класів на тему: «Модернізація змісту освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти. Природнича освітня галузь» .

​​​​​

Методична робота в 2019-2020 н.р.

Методична робота в 2018-2019 н.р.

«  Травень 2021  »