Понеділок, 17.12.2018, 15:01

МО вчителів естетично-трудового та фізичного циклу

Нікіфорова Олена Василівна, вчитель фізичної культури, голова МО естетично-трудового та фізичного циклу

Педагогічний стаж - 11 років.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст.

Життєве кредо: шукай,живи,посміхайся,йди вперед не прогинайся…

Проблемне питання: шляхи покращення рухових якостей учнів.

На уроці використовую ігровий, змагальний, фронтальний,наочний методи. Позаурочні форми роботи: самостійні заняття фізичними вправами,спортом,масові фізкультурно-спортивні заходи.

Приємно спостерігати вираз дитячих очей,в яких проглядається готовність до співпраці. Мої вихованці є неодноразовими призерами в міській спартакіаді. Багато учнів пов’язують свою подальшу долю з фізкультурою та спортом.

Мої досягнення. Грамота відділу освіти за 2008р., грамота відділу освіти за 2010р.

Брала активну участь в міських змаганнях з легкої атлетики серед вчителів.

Петренко Тетяна Олександрівна, вчитель музичного мистецтва та художньої культури

Стаж - 31 рік.

Спеціаліст, старший учитель. Нагороджена знаком «Відмінник освіти  України»

Проблема, над якою працюю, : «Формування естетичного смаку на уроках музичного мистецтва та художньої культури».

Моє кредо: «Не буде вогника у вас, вам ніколи не запалити в інших».

Працюю над проблемою формування естетичного смаку на уроках музичного мистецтва та художньої культури. Важливе місце у моїй роботі належить хоровому співу слуханню музики. Я в  постійному пошуку  , намагаюся зробити уроки цікавими для учнів.

Я- слухач Школи високої педагогічної майстерності, працюю в  творчій групі по вивченню та впровадженню інноваційних технологій у навчально-виховному процесі з метою підвищення професійних компетентності вчителів.

Уроки з дисциплін художньо-естетичного циклу проходять в спеціальному кабінеті, кабінет оснащено DVD, телевізором, музичним центром, створена мультимедійна відеотека, яка систематично поповнюється, придбані комплекти ілюстрацій з художньої культури.

Працюю над створенням музично-хорового репертуару для дітей .Автор гімну школи, пісні «Знам’янський вальс», стала лауреатом обласного фестивалю «Пісенне перехрестя».

Щербина Оксана Григорівна, вчитель основ здоров’я

Стаж – 13 років

Проблема: Виховання здорової свідомої особистості на уроках основ здоров’я

Моє кредо – навчити дітей дбати про своє здоров’я, зберігати та зміцнювати його. А також свідомо обирати свій шлях до здорового способу життя.

Намагаюсь на кожному уроці створити ситуацію успіху, проблемну ситуацію, використовуючи роздатковий матеріал та наочність. На уроках застовую сучасні форми і методи навчання і виховання. Намагаюсь викладати матеріал в науковій доступній формі. Вивчаю досягнення в галузі педагогіки.

Член шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів

Розробила буклети : «Екологія мовою цифр», «Косметика і здоров’я» .