Середа, 27.01.2021, 22:57

Предметні тижні

Графік проведення тематичних та предметних тижнів 2020/2021 навчальний рік

План проведення декади природничих наук

З 7 грудня в школі розпочалася декада природничих наук. Вчителі  Шевченко Оксана Юріївна (вчитель хімії та біології)  та Лук'яненко Лариса Володимирівна (вчитель фізики та астрономії) підготували для учнів 7-11 класів багато цікавих і пізнавальних заходів.

Учні 9-А та 9-Б класу здійснювали віртуальну подорож внутрішнім "космосом" людського ока. Розібралися у тонкощах формування зображення в оці людини. Отримали відповіді на питання про вади зору та сучасні способи їх корекції. Переконалися як тісно пов'язані між собою фізика, біологія та хімія.

Добавили емоцій урокам фізики інтелектуальні розминки для учнів 7-А та 7-Б класів "Знатоки фізики" та "занурення" у "Світ цікавих дослідів" для учнів 7, 8 класів. І хоч приз для переможців була похвала вчителя, діти раділи своїм успіхам і хвилювалися через невдачі. А обговорення дослідів не припинялося і наступного дня, бо діти попробували зробити їх вдома з батьками. Ура!!! Цікавість до науки проснулась!!!!

В рамках декади природничих наук організована виставка «Новітні відкриття в галузі природничих наук» та підготовлено інформаційні бюлетені «Наукові замальовки».

В 7-А та 7-Б класах були проведені уроки-дослідження «Фізичні та хімічні явища в житті людини».

​​​​​     ​​​​​

09 грудня в 10 класі на уроці біології був проведений інформаційний аукціон «Вітаміни».

Учням школи запропоновано зануритися у віртуальне квест – дослідження «Дізнайся більше про живу природу».

​​​​

14 грудня на уроках хімії у 9-х класах була проведена пізнавальна гра – квест   «Ерудит» з теми «Типи хімічних реакцій. Значення окисно-відновних реакцій».

В рамках декади природничих наук 14 та 15 грудня в 7-А та 7-Б класах були проведені хімічні турніри «Подорож просторами періодичної системи».

Для учнів 7-х та 8-х класів протягом тижня була організована пізнавальна гра – квест «Вгадай елемент».

На уроці біології 16 грудня пройшов захист проєктів учнів 11 класу «Профілактика захворювань людини». Учні мали завдання розробити сайт на платформі Google (або іншій) з теми «Захворювання людини».

Проєкти учнів:

18 грудня для учнів 7-А класу було організоване пізнавальне засідання у фітобарі «Лікарські рослини. Цілющий чай».  Також в цей день було проведено підсумок декади природничих наук.

9 листопада відзначається День української писемності та мови. Дев'ятикласники пишуть творчу роботу присвячену рідній мові.

Також в цей день педагоги, учні та працівники нашої школи долучились до написання ХХ ювілейного радіодиктанту національної єдності.

Переможці 1 етапу ХІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

«  Січень 2021  »