Понеділок, 17.12.2018, 16:20

Сторінка директора

Директор школи - Солонько Наталія Віталіївна

Шановні колеги, батьки, жителі південної частини міста!

Дорогі мої учні!

Щира подяка всім вам за допомогу Армії,

добровольчим батальйонам,  українцям,

які змушені були  переселитись із Донбасу в наше місто.

Я вірю, що наші справи, ваші небайдужі серця врятують Україну.

Імідж школи

Творчий звіт вчителя історії Солонько Наталії Віталіївни

Вас вітає адміністрація ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка

Національно-патріотичне виховання в школі

Навчальні заклади Польщі

ХІТ-ПАРАД ДОСЯГНЕНЬ ЗНАМ’ЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТ. №1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА

МАРИНА БЕДЕНКО: «Я ДУМАЮ, ЩО У МАЙБУТНЬОМУ Я СТАНУ ІСТОРИКОМ»

24 травня в школі встановлено спортивний та дитячий майданчики, придбані для школи міського владою. Тепер учням початкових класів, які перебувають на групі продовженого дня буде де відпочити і гратися. Спортивне приладдя та тренажери учні школи будуть активно використовувати на уроках фізичної культури і в поза навчальний клас.

Велику вдячність висловлюємо депутатам міської ради:

- Тесленку Анатолію Вікторовичу;

- Озеряному Олександру Анатолійовичу.

Волонтерам:

- Одноусу Івану Анатолійовичу;

- Огеру Григорію Григоровичу.

Батькам учнів школи:

- Кузнєцову Василю Леонідовичу;

- Чернову Андрію Миколайовичу;

- Христаченку Миколі Володимировичу;

- Безреброму Олександру Олександровичу;

- Маньку Максиму Вікторовичу;

- Замашному Максиму Валерійовичу.

Шановні гості, вчителі, батьки, любі діти!

Непомітно промайнув ще один навчальний рік. Позаду уроки, контрольні роботи, змагання , конкурси.

Попереду - літо, відпочинок, для одинадцятикласників ЗНО,  вступ до вищих навчальних закладів, для дев’ятикласників – державна підсумкова атестація.  Тож успіхів вам і натхнення, всім нашим батькам здоров’я і терпіння.

Ми добре попрацювали. Маємо гарні результати:

4  призові місця на обласних олімпіадах , 33 переможці  міських предметних олімпіад, 5 учнів школи вибороли перемогу  у мовно-літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка, 13 - у ХVІІ Міжнародному конкурсі  з української мови ім. Петра Яцика,  маємо перемоги у конкурсах «Моя сім’я без насильства», поезії «Лист солдату» малюнків, есе «Я- українець» «Я-європеєць». Наші спортсмени здобули ІІІ місце у змаганнях Козацький гарт, ІІ місце у змаганнях з баскетболу (хлопці) – ІІ місце, здобули призові місця у конкурсі «Джура».

Конкурсі Країна дитячих талантів учні школи вибороли перемоги  у наступних номінаціях: «Живопис»,«Графіка», «Вокальне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Відеомистецтво», «Фотомистецтво

Дорогі колеги, учні, шановні батьки!

Вітаю вас з початком нового навчального року! Нелегкі часи переживає наша країна. Вона виборює незалежність. Справжню незалежність. Їй потрібні наша підтримка, наші плечі. Завдання школи - виховати справжніх патріотів, які розбудовуватимуть нашу Україну.

Тому всім бажаю успіхів, натхнення, перемог.

Дорогі колеги, учні, батьки!

Наша школа опорна в області з питання творчого впровадження ідей видатного земляка В.О. Сухомлинського в практику роботи школи.

«Вчити жити – це значить передавати з серця в серце моральні багатства, здобуті, нагромаджені людством», - писав Василь Олександрович. Особливої актуальності в умовах сьогодення набувають ідеї В.О. Сухомлинського про утвердження добра, доброти, честі, духовної краси, формування патріота. Патріот – це людина, яка любить і захищає свою землю яка дбає про її мову , збереження її історії й традицій, природи.Ми живемо в час глибоких змін. Завдання школи – виховати всебічно розвинуту особистість з високою моральністю. Наша школа має свої традиції. Вже три роки ми займаємось волонтерською діяльністю. Ми хочемо, щоб наше місто стало чистим, гарним. Тому ми активно долучаємось до проведення суботників, акцій. Виготовляємо шпаківні, годівнички для птахів. Збираємо пластикові пляшки, папір. Доручайтесь до нашої спільної справи! Адже від нас залежить в якому місті, в якій державі, на якій планеті нам жити!