Понеділок, 17.12.2018, 15:44

Сторінка заступника директора з НВР

Швайка Ірина Василівна

Категорія - вища.

Педагогічне звання - вчитель-методист.

Педагогічний стаж - 34 роки.

Стаж роботи на посаді - 10 років.

Життєве кредо: "Любити життя і цінувати кожну його мить, нести радість, у книгах шукати істину, у людях - мудрість."

Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Ткач уже через годину бачить плоди своїх турбот. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу — це вершина його мрії; орач, сіяч, хлібороб через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного на полі... А вчителеві треба працювати роки і роки, щоб побачити предмет свого творіння; буває минають десятиріччя, і ледве-ледве починає позначатися те, що ти замислив; нікого так часто не відвідує почуття незадоволення, як учителя; ні в якому ділі помилки і невдачі не приведуть до таких тяжких наслідків, як в учительському. Учитель зобов'язаний перед суспільством, перед твоїми батьками працювати тільки добре; кожна крихта твоєї людської краси — це його безсонні ночі, сивина, неповоротні хвилини його особистого щастя — так, учителеві часто буває ніколи подумати про себе, бо він змушений думати про інших, і це для нього не самопожертва, не покірливе підкорення долі, а справжнє щастя особистого життя.

В. О. Сухомлинський

Протягом 2017-2022 рр. педагогічний колектив школи

працюватиме над вирішенням проблеми:

Застосування сучасних інноваційно-освітніх технологій з метою забезпечення якісної, конкурентоспроможної освіти учнів в контексті педагогіки В.О. Сухомлинського.