Понеділок, 06.07.2020, 11:10

Учнівське самоврядування

Звіт роботи шкільного парламенту: https://drive.google.com/open?id=0B4LFKRCDVDP8MlRONkJDYWJ6dHM

Соціальний проект "Разом ми сила"  https://drive.google.com/open?id=0B4LFKRCDVDP8emxRekVYYU

Проект "Історія життя родини Лисенків на Знам'янщині" учнів 9-А класу на конкурс "Історія моєї громади".

2019/2020 навчальний рік

ДИВИТИСЬ ДИТИНСТВА ЯСКРАВОГО МИТЬ

ДИВИТИСЬ ПРИВІТАННЯ ВЧИТЕЛІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Всесвітній день вишиванки

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

А сам День вишиванки – хоч поки ще й не офіційне свято – покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Тож нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу!

ДИВИТИСЬ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Щаслива людина, котра має родину та здатна відчувати любов. Адже вона щодня потопає в обіймах турботливої дружини, чоловіка, усміхненої малечі, а в її оселі панують мир і затишок.

ДИВИТИСЬ ДЕНЬ СІМ'Ї

ДИВИТИСЬ ДРЕС КОД НАШОГО ЧАСУ

Пам'ятайте, що найважливіше для мами – ваша увага і турбота. Проведіть День матері у сімейному колі, без зайвих турбот і проблем, це буде найкращим подарунком.

ДИВИТИСЬ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ

ДИВИТИСЬ АКЦІЯ "МАКИ ПАМ'ЯТІ"

ДИВИТИСЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПОЖЕЖНИКІВ

Руки — наш первинний контакт з зовнішнім світом. Вважай, що на них збирається все, що ти «пізнав» у проміжок часу від одного миття рук до іншого. Тому мити їх потрібно регулярно — принаймні 5 разів на день та приділяти одній такій процедурі десь хвилину.

Миття рук не тільки зменшує поширення коронавірусу (COVID-19), але і запобігає поширенню інших вірусних захворювань, таких як застуда та грип. Правильне миття рук також знижує ризик зараження іншими інфекціями, які легко поширюються.

ДИВИТИСЬ "ЧИСТОТА РУК-ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я"

26 квітня – є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

ДИВИТИСЬ ФЛЕШМОБ "ТРИМАЙ ПАСКУ"  ДИВИТИСЬ З ВЕЛИКОДНЕМ!

ДИВИТИСЬ ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР

ДИВИТИСЬ ВІТАННЯ З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ   ДИВИТИСЬ ДІТИ ХОЧУТЬ В ШКОЛУ

ДИВИТИСЬ СПОРТ-ЧЕЛЛЕНДЖ          ДИВИТИСЬ ВЧИТЕЛІ ПРИЙМАЮТЬ ВИКЛИК

ДИВИТИСЬ АГІТБРИГАДА ЕКО-ХЕЛП

ДИВИТИСЬ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ФЛЕШМОБ

ДИВИТИСЬ КАЗКА ДЛЯ УЧНІВ                ДИВИТИСЬ З НОВИМ РОКОМ

До Дня Миру члени шкільного парламенту

провели акцію “Долонька миру та дружби!”

«  Липень 2020  »